IT drošības Wholesale NFL Jerseys eksperti, kuri pārstāv BENS grupu (The Business Executives for National Security Group) un viņu vizīte Rīgā notiek ar ASV vēstniecības Latvijā atbalstu, informē Latvijas Republikas Satiksmes ministrijā.

IT drošības eksperti no ASV

ASV fake oakleys IT drošības eksperti eksperti Latvijā uzturēsies trīs dienas un to laikā tiksies #Vertical ar Satiksmes ministrijas, Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas (CERT.LV), Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto cheap oakleys spēku pārstāvjiem, kā arī vairākiem elektronisko sakaru un citu tautsaimniecībā svarīgu nozaru uzņēmumiem, kuru darbībā būtisku lomu ieņem informācijas tehnoloģijas.

IT drošības eksperti

IT drošības eksperti

Šī vizīte ir viens no Satiksmes ministrijas un Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas centieniem stiprināt cheap oakleys outlet starptautisko sadarbību informācijas tehnoloģiju drošības jomā, ņemot vērā informācijas tehnoloģiju apdraudējumu pārrobežu raksturu.

IT drošības eksperti organizē apmācības

IT drošības veicināšanas nolūkos otrdien, 24. maijā, Eiropas Tīklu un informācijas drošības aģentūra (ENISA) Rīgā organizēs Latvijas valsts institūciju un atsevišķu elektronisko sakaru nozares uzņēmumu pārstāvju apmācības par mācību organizēšanu reaģēšanai uz dažāda apmēra informācijas tehnoloģiju drošības incidentiem. IT drošības eksperti no ASV solās palīdzēt uzlabot Latvijas IT drošību.

cheap jerseys