Pēdējā опять laikā ir aktualitāti ieguvušas ziņas oakley outlet par Latvijas kibernoziedznieku darbību, kas veido liela mēroga Kibernoziedzību Latvijā. Latvijas kibernoziedzība ir viena no senākajām un aktīvākajām postpadomju telpā, uzskata Kaspersky Lab galvenais antivīrusu analītiķis Aleksandrs Gostevs, kurš sniedz komentāru par kibernoziedzības līmeni Latvijā.

Kibernoziedzība Latvijā

Kibernoziedzība Latvijā

Latvijas kibernoziedzība ir viena no senākajām

“Diemžēl jāatzīst, ka Latvijas kibernoziedzība ir viena no senākajām Cheap Oakleys un aktīvākajām postpadomju telpā. Kopā ar Krieviju un Ukrainu Baltijas kibernoziedzība (pamatā Latvija un Igaunija) veido vienotu “ekosistēmu”, kura funkcionē ciešā savstarpējā kontaktā,” norāda Gostevs.

Kibernoziedzība Latvijā saistās ar uzbrukumiem lietotāju interneta bankām, maksājuma karšu datu izmantošanu, surogātpasta izsūtīšanu

“Latvijas kibernoziedznieki lieto tradicionālos nodarījumu modeļus: noziegumi, kas saistīti ar uzbrukumiem lietotāju interneta bankām, maksājuma karšu datu Cheap NFL Jerseys izmantošanu, surogātpasta izsūtīšanu, “melno” hostingu veidošanu un uzturēšanu citu grupējumu vajadzībām, DDoS-uzbrukumu organizēšanu wholesale jerseys un kibernoziedzības rezultātā iegūtās jordan sale naudas atmazgāšanu. Pamatā ar Latvijas kibernoziedznieku upuriem kļūst Rietumeiropas un ASV iedzīvotāji.” Tiek lēsts, ka Kibernoziedzība Latvijā nemazināsies tuvākajā laikā.